Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliższych lat. Aby wyjechać do Bormio, trzeba się jednak pospieszyć, akcja trwa bowiem tylko do 18 listopada.

Snow & Music Days to przede wszystkim spotkanie z liderami branży oraz przedstawicielami największych dystrybutorów części samochodowych na świecie. Będący jednocześnie partnerami całego przedsięwzięcia, wspólnie z Inter Cars zdecydowali się zabrać klientów do włoskiego Bormio. Każdy z nich przygotuje dla uczestników wyjazdu serię ciekawych paneli tematycznych zorganizowanych zarówno w hotelach, jak i w ogromnym namiocie zlokalizowanym tuż przy stoku, we wnętrzu którego każdego dnia odbywać będzie się apres-ski.
Konferencja, wymiana wiedzy i doświadczeń, nauka oraz spotkania z inspirującymi  fachowcami, a także nawiązanie nowych biznesowych relacji, to najważniejsze elementy Snow & Music Days. Wyjazd zorganizowany zostanie w dniach 9-16 grudnia, jednak, aby móc w nim uczestniczyć należy się pospieszyć, bowiem etap eliminacji trwa tylko do 18 listopada.
Międzynarodowa konferencja Snow & Music Days to wydarzenie, które nie odbyłoby się, gdyby nie wymierna pomoc partnerów. Całą akcję od początku wspierają: Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.
Wszystkie szczegóły związane z wyjazdem, atrakcjami, konferencją oraz możliwościami uzyskania rabatu na Snow & Music Days znajdują się na stronie https://intercars.com.pl/pl/bormio/

Akcja trwa do 18.11 i zakończy się w trzecim tygodniu listopada. Sam wyjazd do Bormio planowany jest w dniach 9-16 grudnia 2018 roku.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Snow&Music.jpg

grafika | 54,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Leasing w Inter Cars - to się opłaca!

Leasing to coraz bardziej popularna forma finasowania działalności. O jej zaletach i wszystkich procedurach opowiada Marcin Nester, starszy specjalista ds. leasingów.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.