MAX Akcesoria na jesień

MAX Akcesoria na jesień

Opublikowany

Wraz z końcem września do klientów trafiła nowa gazetka promocyjna Inter Cars. Znajdą oni w niej szereg ciekawych produktów w niezwykle konkurencyjnych cenach. Niektóre z nich nabyć można nawet z 25% rabatem.

Inter Cars powoli przygotowuje się na nadejście zimy, dlatego w najnowszej gazetce dystrybutora nie mogło zabraknąć asortymentów przydatnych właśnie w mroźne, śnieżne dni. W najnowszym wydaniu „Max Akcesoria” klienci znajdą więc m.in. boks dachowy, mogący pomieścić siedem par nart lub pięć desek snowboardowych czy jednoczęściowy kombinezon. W mroźne dni przydatnym urządzeniem może z kolei okazać się prostownik.
W aktualnym wydaniu gazety promocyjnej znajdą się ponadto urządzenia przydatne w czasie jazdy, m.in. wideorejestrator, nawigacja samochodowa i zestaw CB – każde z nich klienci mogą nabyć z rabatem wynoszącym 10%. W „Max Akcesoriach” znalazło się również szereg urządzeń dla warsztatowców, wśród nich lampa bezprzewodowa ładowana przez złącze USB, myjka wysokociśnieniowa i kompresor tłokowy (oba urządzenia z rabatem 25%) czy miernik grubości lakieru, a także ultradźwiękowy odstraszacz gryzoni dedykowany dla pojazdów ciężarowych.
Oddzielną sekcję w najnowszym wydaniu przeznaczono na środki do pielęgnacji auta, które nabyć można z upustem wynoszącym od 11 do 19%. Klienci mogą kupić z upustem  m.in. środek do czyszczenia kokpitu, szyby czy tapicerki.
Pełna wersja najnowszego wydania „MAX Akcesoriów” TUTAJ.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

max_akcesoria_pazdziernik_800x800.jpg

grafika | 587 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.