Inter Cars ujawnia pierwszą gwiazdę Snow & Music Days 2018
Inter Cars ujawnia pierwszą gwiazdę Snow & Music Days 2018

Inter Cars ujawnia pierwszą gwiazdę Snow & Music Days 2018

Inter Cars odsłania kolejne karty przed uczestnikami akcji promocyjnej, której finał odbędzie już w grudniu w malowniczym, włoskim Bormio. Jedną z głównych atrakcji zimowego wyjazdu Snow & Music Days 2018 będą koncerty mega gwiazd. Dystrybutor ujawnia pierwsze szczegóły.

Inter Cars oficjalnie potwierdza – jedną z gwiazd, która wystąpi dla klientów zaangażowanych w promocję Snow & Music Days 2018 będzie Margaret!

Jest to jedna z największych i najbardziej kolorowych gwiazd Show Biznesu. Autorka takich hitów, jak „Thank You Very Much”, „Heartbeat” czy "Byle Jak", swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2009 r., startując w programie "Szansa na sukces", jednak największy wzrost popularności przypada na rok 2013. Od tego momentu sukcesywnie gromadzi wokół siebie rzesze wiernych fanów. Jej profile w mediach społecznościowych są jednymi z największych i najbardziej aktywnych w przestrzeni polskiego Internetu. Warto podkreślić, że jej utwory cieszą się ogromnym zainteresowaniem również na zagranicznych rynkach, przebojem zdobywając listy m.in. w Grecji, Niemczech czy Portugali.

Dotychczas Margaret została wyróżniona takimi nagrodami jak MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards, SuperJedynki. Dwukrotnie wygrała w plebiscycie Kobieta Roku Glamour oraz w plebiscycie Radia Zet. Zdobyła również wiele nominacji, w tym m.in. do Kids' Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer.

To właśnie jej koncert będzie jedną z największych atrakcji podczas wyjazdu do włoskiego Bormio, na który wstęp będą mieli wyłącznie klienci Inter Cars.

Snow & Music Days 2018

Akcja Snow & Music Days 2018 potrwa aż do 18 listopada 2018. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej ostatnich latach. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w nim udział będą mogli nie tylko spędzić fantastyczny czas w inspirującym towarzystwie, ale zyskają również rynkową przewagę i wiedzę o nadchodzących trendach. Finał akcji odbędzie się w dniach 9-16.12.2018r.

Partnerami wydarzenia są takie firmy jak Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle, Febi. Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Dębica, Kelly oraz Bridgestone, Firestone i Dayton.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Margaret (2).jpg

grafika | 19,1 MB

Pobierz
Margaret (3).jpg

grafika | 4,44 MB

Pobierz
Margaret (4).jpg

grafika | 3,19 MB

Pobierz
Margaret (1).jpg

grafika | 10,6 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.