Nowa gazetka produktowa od Inter Cars
Nowa gazetka produktowa od Inter Cars

Nowa gazetka produktowa od Inter Cars

Dział wyposażenia warsztatów przygotował ciekawą propozycję dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej, przemysłowej, a także agro. Nowa gazetka produktowa jest już dostępna zarówno w wersji drukowanej, jak również online.

Najnowsza publikacja Inter Cars, przygotowana przez dział Wyposażenia Warsztatów, to gazeta produktowa SEALEY przygotowana na sezon Wiosna – Lata 2018.

Na 44 stronach czasopisma zaprezentowana została aktualna oferta towarowa dla branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz agro. Znaleźć można w niej m.in. narzędzia oraz akcesoria niezbędna w codziennej pracy mechanika samochodowego.

Gazeta w wersji cyfrowej dostępna jest pod tym adresem.
Załączniki

Pobierz wszystkie

slider_875x621.jpg

grafika | 146 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.