Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018
Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018

Włoskie Bormio, gospodarz Snow & Music Days 2018

Opublikowany

Snow & Music Days 2018 to jedna z najnowszych inicjatyw Inter Cars. Akcja promocyjna, która imponuje rozmachem i rozmiarem, swój finał będzie miała w grudniu w malowniczym, włoskim Bormio. Oto, dlaczego dystrybutor wraz z dostawcami zdecydował się na taką lokalizację.

Narciarskie królestwo

Bormio to jeden z najbardziej popularnych i docenianych kurortów narciarskich we Włoszech. Miasteczko znajduje się w niezwykle urokliwym regionie Lombardii, na wysokości 1225 m n.p.m. w sercu Alp Retyckich, w pobliżu granic Włoch ze Szwajcarią i Austrią. Swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim atrakcyjnym i zróżnicowanym stokom narciarskim. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby spełnić oczekiwania zarówno amatorów, jak i osób jeżdżących wyczynowo.

Co ciekawe na trasach znajdujących się w tej miejscowości rokrocznie pod koniec grudnia rozgrywane są zawody Pucharu Świata. Trasa Stelvio zaliczana jest do najtrudniejszych w całym cyklu. Dwukrotnie odbywały się tam też Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. Klienci Inter Cars będą mieli okazję spróbować swoich sił na trasach, po których jeżdżą zawodnicy światowej klasy.

Jednak Bormio to nie tylko narty, ale również wszystkie atrakcje związane z kulturą uprawiania tej dyscypliny. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze i atrakcjom apres-ski, miasto oferuje odwiedzającym je turystom możliwość przeżycia niezapomnianych wrażeń.

Oprócz bogatej oferty gastronomicznej, obfitującej w puby, kluby i restauracje, w Bormio skorzystać można z licznych łaźni i źródeł termalnych, które przyniosą ukojenie i odstresowanie.
Bormio_2.JPGBomrio_4.jpgBormio.jpgBormio_#.jpgBormio_7.jpgBormio_6.jpgBomrio_8.jpgBormio_5.jpg

Snow & Music Days 2018 – Musisz tam być!

Akcja Snow & Music Days 2018 wystartowała 2 lipca i potrwa aż do 18 listopada 2018. Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział będą mieli możliwość uczestnictwa w jednym z najważniejszych projektów branży aftermarket, który na długo wyznaczy nowe trendy i da rynkową przewagę jego uczestnikom.

Wszystko za sprawą obecności dostawców – firm Bosch, Castrol, Ruville, ZF, Sachs, TRW, Lemförder, Ferodo, Moog, LUK, INA, FAG, Delphi, Meyle oraz Febi, którzy zostali zaangażowani do tego projektu i którzy będą obecni podczas wydarzenia, wsłuchując się w głosy swoich klientów i radząc im swoim doświadczeniem oraz wiedzą. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Bormio_2.JPG

grafika | 2,29 MB

Pobierz
Bormio_6.jpg

grafika | 468 KB

Pobierz
Bormio_5.jpg

grafika | 368 KB

Pobierz
Bormio_7.jpg

grafika | 377 KB

Pobierz
Bomrio_8.jpg

grafika | 387 KB

Pobierz
Bomrio_4.jpg

grafika | 398 KB

Pobierz
Bormio.jpg

grafika | 171 KB

Pobierz
Bormio_#.jpg

grafika | 81 KB

Pobierz
snow_day_miedzynarodowa_konferencja_konferencja_1920x1080_v3_aktualizacja_08082018.jpg

grafika | 445 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Nowe marki dołączają do Snow & Music Days 2018

temu

Snow & Music Days 2018 to wyjątkowa inicjatywa Inter Cars, która ma na celu dostarczyć klientom dystrybutora emocji, wrażeń i fachowej wiedzy. W gronie partnerów wydarzenia znaleźć można największych producentów części do samochodów. Teraz do tej listy dołączają kolejne marki.
Inter Cars na BMW Meet Up Siemiatycze!

temu

W sobotę 11 sierpnia na Podlasiu zorganizowana została pierwsza edycja zlotu miłośników i pasjonatów marki BMW, BMW Meet Up Siemiatycze. Jednym ze współorganizatorów wydarzenia był Dział Tuningu Inter Cars.
Intensywny weekend Inter Cars Tuning & Motor Sport

temu

Ostatni weekend lipca okazał się być bardzo intensywnym czasem dla jednego działów Inter Cars. Osoby odpowiedzialne za rozwój oferty Motorsport & Tuning obecne były podczas dwóch, imponujących rozmiarem wydarzeń, gromadzących najzagorzalszych fanów motoryzacji. Oto relacja z VW Mania 2018 i Japfest.
Program „Młode Kadry” – trampolina do sukcesu!

temu

Rozwój kompetencji i promocja zawodu mechanika, to obecnie jedne z najważniejszych wyzwań przed jakimi stoi branża motoryzacyjna. To z myślą o zaspokojeniu tych potrzeb, Inter Cars stworzył program „Młode Kadry”, który z roku na rok pomaga młodym uczniom pielęgnować zdobytą wiedzę i stwarza okazje do jej wykorzystania.