Inter Cars podczas TUNING & MOTOR SHOW 2018

Inter Cars podczas TUNING & MOTOR SHOW 2018

Setki modyfikowanych aut przyciągały wzrok i rozpalały zmysły tysięcy odwiedzających podczas tegorocznej edycji Dub It Tuning Festiwal. Na tak ważnej imprezie nie mogło zabraknąć również firmy Inter Cars, która wraz z reprezentacją działu Tuning & Motorsport była obecna na tym wydarzeniu.

W dniach 7 i 8 lipca na terenie Targów Kielce odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych tuningowi i modyfikacji pojazdów – TUNING & MOTOR SHOW. Podczas imprezy zobaczyć można było setki fantastycznie przerobionych samochodów, które swoim atrakcyjnym wyglądem i starannym wykonaniem przykuwały uwagę rzeszy fanów motoryzacji. Co ważne, dzięki obecności jednego z działów Inter Cars, Tuning & Motorsport, odwiedzający targi goście mogli nie tylko zobaczyć finalny efekt prac nad pojazdami, ale także porozmawiać o interesujących ich podzespołach i częściach potrzebnych im do modyfikacji ich samochodów.

Obecność na tak ważnej imprezie, to dla nas wyjątkowa okazja. Dzięki temu jesteśmy bliżej naszych klientów, co daje nam możliwość jeszcze lepiej zrozumieć ich potrzeby względem produktów, które im oferujemy. Wśród naszych dostawców wyróżnić możemy takie firmy, jak K&N, Bilstein, Eibach, Brembo, Ferodo, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród licznej grupy kupujących. Bardzo ciekawie prezentuje się również nasza nowość, czyli produkty skierowane do osób zajmujących się autodetalingiem

mówi Piotr Bok, Segment Manger Inter Cars

Targi były również niepowtarzalną okazją do spotkania z przedstawicielami klubów tuningowych, właścicielami warsztatów samochodowych, firmami motoryzacyjnymi oraz miłośnikami aut z Polski i zagranicy.

Nasza oferta skierowana jest praktycznie do każdego użytkownika samochodu, ze szczególnym wyróżnieniem pasjonatów, którzy chcą czegoś więcej od auta. Cieszymy się, że mamy okazję spotkać się z przedstawicielami różnych klubów zrzeszających różnego rodzaju miłośników danych marek i modeli

dodał Krzysztof Cieślak, Menedżer Produktu Inter Cars

Wydarzeniu towarzyszył szereg atrakcji, które dla zgromadzonych gości były wspaniałym uzupełnieniem całej wystawy. Były to m.in. pokazy driftu, wyścigi samochodów rajdowych, pokazy stuntu, czy też emocjonujące zmagania wrak race. Wszystkie te elementy zebrane w jedną całość sprawiały, że wydarzenie było wspaniałym świętem dla wszystkich osób, które zdecydowały się w nim w uczestniczyć.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Inter Cars_Kielce (10).jpg

grafika | 3,5 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (18).jpg

grafika | 3,47 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (23).jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (13).jpg

grafika | 3,45 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (12).jpg

grafika | 3,43 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (14).jpg

grafika | 3,11 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (1).jpg

grafika | 3,12 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (16).jpg

grafika | 572 KB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (7).jpg

grafika | 535 KB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (15).jpg

grafika | 402 KB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (19).jpg

grafika | 3,57 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (3).jpg

grafika | 2,66 MB

Pobierz
Inter Cars_Kielce (11).jpg

grafika | 2,66 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.