MAX Akcesoria – kolejny numer trafia do klientów

MAX Akcesoria – kolejny numer trafia do klientów

Do końca sierpnia obowiązywać będzie nowa gazetka promocyjna MAX Akcesoria, w której klienci znajdą szeroki wachlarz produktów, przydatnych zarówno w wakacyjnych podróżach, jak i asortyment potrzebny w warsztacie czy garażu.

Wakacje w pełni, Inter Cars wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, w najnowszym magazynie promocyjnym proponuje więc szereg rozwiązań, które ułatwią podróż i letni wypoczynek. Wśród nich znajdują się m.in. kuchenka elektryczna, bagażnik rowerowy czy lodówka pasywna. Dbając o bezpieczeństwo warto wyposażyć auto w kamerę monitorującą, a podróżując motocyklem korzystać z interkomu – te produkty również dostępne są w nowym numerze MAX Akcesoriów.
W najnowszym, obowiązującym do końca sierpnia, magazynie znaleźć można także lampy LED, zestaw do odstraszania gryzoni, wyciągarkę do wgnieceń, palnik lutowniczy, zestaw do naprawy opon i rękawice robocze, a także szereg innych produktów. Pełna wersja magazynu dostępna jest TUTAJ.

Promocja trwa do 31.08.2018 roku.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Max_Akcesoria_lipiec-800x800.jpg

grafika | 467 KB

Pobierz
MAX Akcesoria.pdf

pdf | 334 KB

Pobierz
MAX Akcesoria.jpg

grafika | 188 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.