Samochód zastępczy na rok. Co zrobić, by wygrać?

Samochód zastępczy na rok. Co zrobić, by wygrać?

Już tylko niecałe dwa miesiące zostało do końca konkursu, w którym warsztaty zrzeszone w Q-Service rywalizować mogą w konkursie zorganizowanym z okazji 20-lecia istnienia sieci.

1 czerwca wystartował organizowany przez Inter Cars konkurs dla warsztatów zrzeszonych w sieci Q-Service. Udział mogą wziąć w nim wszystkie placówki należące do sieci, które dodatkowo prześlą na adres organizatora zdjęcie warsztatu z widoczną wizualizacją sieciową, mogą wykazać się zwiększeniem zakupów w Inter Cars co najmniej o 5% w stosunku do analogicznego okresu w poprzedzającym roku oraz w czasie trwania konkursu będą miały na koncie minimum jedno szkolenie organizowane przez Dział Szkoleń Inter Cars.
Punkty w konkursie zdobywa się za opinie opublikowane w serwisie motointegrator.com. Im więcej pozytywnych opinii o warsztacie, tym większa liczba punktów trafia na jego konto. Opinii podlegają wszystkie wykonywane przez warsztat usługi. Dodatkowe punkty zdobyć można również za w pełni uzupełnioną wizytówkę na motointergrator.com, za poddanie się przez warsztat audytowi sieciowemu, przeprowadzonemu przez podmiot wskazany przez organizatora konkursu oraz za każde odbyte w czasie trwania konkursu szkolenie e-learningowe.
Walczyć jest o co, bo organizator przygotował bardzo atrakcyjne nagrody. Zgodnie z regulaminem cały kraj podzielony został na cztery regiony, a w każdym z nich wyłonionych zostanie po trzech triumfatorów. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają samochody zastępcze Skoda Rapid dla warsztatu na okres jednego roku użytkowania. Drugie i trzecie miejsca nagrodzone zostaną wysokimi gratyfikacjami finansowymi możliwymi do wykorzystania na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisie, np. na doposażenie biura obsługi klienta czy zmianę elementów wizualizacji sieciowej. Miejsca na podium dodatkowo nagrodzone zostaną specjalnymi pakietami reklamowymi, które zwycięskie warsztaty będą mogły wykorzystać na swoją promocję w radiu, prasie i Internecie. Każdy z laureatów otrzyma ponadto szeroki wachlarz świadczeń na techniczne szkolenia organizowane przez Inter Cars.

Konkurs trwa do końca wakacji, do 31 sierpnia, a żeby wziąć w nim udział należy spełniać powyższe kryteria i przesłać swoje zgłoszenie wraz ze zdjęciem warsztatu na adres sieciserwisowe@intercars.eu.

Wzór zgłoszenia do pobrania TUTAJ
Regulamin konkursu do pobrania TUTAJ
Załączniki

Pobierz wszystkie

Samochód zastępczy na rok. Co zrobić, by wygrać.png

grafika | 1,25 MB

Pobierz
Samochód zastępczy na rok. Co zrobić, by wygrać.pdf

pdf | 340 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.