MAX AKCESORIA ważne do końca czerwca!
MAX AKCESORIA ważne do końca czerwca!

MAX AKCESORIA ważne do końca czerwca!

Najlepsze promocje od Inter Cars

Jeszcze tylko do końca czerwca obowiązywać będzie oferta magazynu MAX AKCESORIA – gazety promocyjnej stworzonej przez Inter Cars SA. Wewnątrz pisma znaleźć można wiele ciekawych propozycji gadżetów, zaprezentowanych w atrakcyjnych propozycjach cenowych.

Wśród produktów objętych obniżką cen znaleźć można takie akcesoria, które znajdą uznanie właścicieli i pracowników warsztatu, jak i zwykłych użytkowników samochodów. Bagażnik rowerowy, profesjonalny wideorejstrator, czy bogaty zestaw narzędzi, to tylko niektóre z bogatej oferty uwzględnionej w gazecie. Oprócz tradycyjnego wydania papierowego, materiał dostępny jest również w formie elektronicznej, która umożliwia bezpośredni zakup za pomocą sklepu internetowego.

Całość dostępna jest pod tym linkiem http://bit.ly/2IEK9Fi

Promocje ujęte w gazecie obowiązują do 30.06.2018
Załączniki

Pobierz wszystkie

06.05_MAX Akcesoria.png

grafika | 1,52 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.