Szkolenia Inter Cars w czerwcu

Szkolenia Inter Cars w czerwcu

Opublikowany

W okresie przedwakacyjnym Inter Cars nie zwalnia tempa, w czerwcu firma przygotowała szereg szkoleń, zarówno dla rynku osobowego, jak i ciężarowego, w tym szkolenia techniczne, produktowe i biznesowe, a także kolejne spotkania z mechanikami w ramach ShowCar.

Szkolenia osobowe

Tylko w czerwcu w Centrum Szkoleniowym Inter Cars i w filiach w całym kraju zaplanowanych zostało blisko czterdzieści szkoleń skierowanych do mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych. Duża część z nich odbędzie się w ramach szkoleń Show Car, tym razem mobilna ciężarówka zawita do Nowego Targu (19-22 czerwca) i Modlniczki (26-29 czerwca), a szkolenia – wszystkie bezpłatne – przeprowadzą m.in. Bosch, BETiS, Denso oraz specjaliści z Inter Cars. W czerwcu na cykl szkoleń zapraszają także trenerzy z Schaefflera, TEXA, Magneti Marelli czy ATE, którzy wspólnie z Inter Cars w całym kraju szkolić będą mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych.
W czerwcu zaplanowanych zostało kilkanaście bezpłatnych szkoleń, ale też bardziej rozciągnięte w czasie, płatne wydarzenia – m.in. szkolenie z techniki hybrydowej (monografii Toyoty Prius), układu klimatyzacji samochodowej czy SEP do 1 KV. Poza szkoleniami technicznymi, których będzie zdecydowanie najwięcej, zaplanowano również szkolenia biznesowe poświęcone RODO oraz produktowe, m.in. serwisowanie współczesnych układów hamulcowych z zastosowaniem urządzeń i narzędzi ATE i VDO.

Szkolenia ciężarowe

Po ostatnich szkoleniach w Nowym Sączu ShowTruck zjechał na wakacyjną przerwę, aż do przełomu lipca i sierpnia mobilna ciężarówka będzie dostępna tylko dla klientów zagranicznych, dopiero w ostatnim tygodniu lipca wróci do kraju z serią szkoleń w Olsztynie. Nie oznacza to oczywiście, że w czerwcu zabraknie szkoleń dedykowanych rynkowi ciężarowemu, odbędą się m.in. dwa dwudniowe szkolenia z układu oczyszczania spalin Euro 6 (w Złotorii i Cząstkowie), trzydniowe z EBS/ESP oraz szkolenie z RODO poświęcone analizie ryzyka i stosowaniu zabezpieczeń zgodnych z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Pełna lista czerwcowych szkoleń wraz z informacją prasową znajduje się w załączniku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Szkolenia Inter Car w czerwcu.docx

docx | 2,21 MB

Pobierz
Szkolenia Inter Car w czerwcu.jpg

grafika | 1,54 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.