Startuje konkurs z okazji 20-lecia obecności sieci Q-Service
Startuje konkurs z okazji 20-lecia obecności sieci Q-Service

Startuje konkurs z okazji 20-lecia obecności sieci Q-Service

To już 20 lat, odkąd na rynku pojawiły się pierwsze serwisy reprezentujące sieć Q-Service. Aby uczcić to wydarzenie, Inter Cars przygotował specjalny konkurs, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

Konkurs podzielony został na 4 regiony Polski. W każdym z nich wyłonionych zostanie 3 zwycięzców, którzy będą mogli cieszyć się atrakcyjnymi nagrodami. Za zajęcie pierwszego miejsca wyróżniony warsztat otrzyma samochód zastępczy, który będzie do jego pełnej dyspozycji przez kolejny rok. Z kolei za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca przewidziane są wysokie nagrody pieniężne do wykorzystania przez warsztat na elementy podnoszące jakość obsługi w serwisach tj.:
•             Elementy wizualizacji sieciowej
•             Doposażenie biura obsługi klienta

Ponadto organizatorzy zaplanowali również ciekawe pakiety reklamowe, które pomogą dotrzeć do ich potencjalnych klientów za pomocą radia, prasy i Internetu.

Konkurs rozpoczął się 1 czerwca i potrwa do 31 sierpnia 2018 roku.

Aby wziąć w nim udział należy przesłać w konkursie wraz ze zdjęciem warsztatu na adres: sieciserwisowe@intercars.eu.

Po więcej informacji na temat tego przedsięwzięcia zapraszamy na stronę http://q-service.com.pl/ oraz https://intercars.com.pl/
Załączniki

Pobierz wszystkie

20lecie.jpg

grafika | 108 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.