Najnowszy numer Inter Truck już dostępny dla klientów
Najnowszy numer Inter Truck już dostępny dla klientów

Najnowszy numer Inter Truck już dostępny dla klientów

Opublikowany

Do klientów Inter Cars trafił właśnie drugi w tym roku numer kwartalnika Inter Truck. Co tym razem znajdą w nim pasjonaci rynku samochodów ciężarowych?

Tematem otwierającym numer jest podsumowanie polskiego finału Young Car Mechanic, organizowanego w ramach projektu Młode Kadry konkursu, mającego na celu wyłonienie najzdolniejszego mechanika w naszym kraju. W bieżącym numerze czytelnicy znajdą również informacje na temat akcji Pierwszopomocni na drodze, której Inter Cars został jednym z patronów, o kolejnych lokalizacjach szkoleń ShowTruck oraz o debiucie segmentu Marine.          

Głównym tematem wydania jest prezentacja programu e-Sowa, kompleksowego rozwiązania do obsługi warsztatu, sklepu motoryzacyjnego lub przechowalni opon. Program ten przenosi warsztat w zupełnie inny wymiar, pozwala m.in. lepiej organizować jego działanie, umożliwia przypisywanie konkretnych zadań poszczególnym mechanikom oraz raportowanie wykonanych przez nich prac.  

Tradycyjnie duża część kwartalnika poświęcona jest dostępnym w Inter Cars produktom dedykowanym rynkowi ciężarowemu. W bieżącym numerze czytelnicy przeczytają m.in. o klockach hamulcowych Danblock, miechach zawieszenia Continental, sprzęgłach Valeo, uniwersalnych parownikach Thermotec czy zaciskach hamulcowych MEI. W numerze także asortyment Dayton, Nissens, REMAN, Gates, Castrol, WAŚ czy Bosch.

Integralna część wydania poświęcona została rynkowi agro oraz naczepom Feber. Z poszczególnych artykułów czytelnicy dowiedzą się m.in. które warsztaty sieci Q-Service Truck serwisują naczepy Febera, poznają też nowe rozwiązanie firmy – lekką naczepę dla przemysłu ciężkiego. W numerze również ciekawy wywiad z Tomaszem Kuźnickim, Dyrektorem Zarządzającym Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o., raport o zautomatyzowanych skrzyniach biegów ZF do pojazdów użytkowych, materiał o oscyloskopach Pico czy warsztatowy poradnik dotyczący nieprawidłowego funkcjonowania sprzęgła w autobusie MB Tourismo.

Najnowsze wydanie Inter Truck niebawem trafi do Klientów w całej Polsce. Już teraz jednak zachęcamy do zapoznania się z wersją elektroniczną czasopisma, dostępną pod tym linkiem: http://bit.ly/2GIwuYP

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Najnowszy numer Inter Truck już dostępny dla klientów.pdf

pdf | 342 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.