Majowe szkolenia w Inter Cars

Majowe szkolenia w Inter Cars

Liczne szkolenia dedykowane mechanikom naprawiającym samochody osobowe, jak i specjalistom od pojazdów ciężarowych, różne lokalizacje w całej Polsce, a także bardzo szeroki zakres tematyczny – zachęcamy do zapoznania się z ofertową szkoleniową Inter Cars na maj.

Szkolenia osobowe

Ze względu na długi weekend, majowe szkolenia Inter Cars rozpoczną się dopiero 7 maja. Tego dnia w Gorzowie Wielkopolskim zorganizowane zostanie bezpłatne szkolenie z układów zapłonowych EMS sterowanych silnikiem. Dzień później kolejna dawka szkoleń, wśród nich bardzo ciekawie zapowiadająca się diagnostyka oscyloskopowa dla każdego w Częstochowie, diagnostyka silników diesla z normą emisji EURO6 w Lublińcu, układy klimatyzacji samochodowej w Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Cząstkowie Polskim oraz pierwsze spotkania na ShowCar w Zamościu.

W sumie w maju Inter Cars zaprasza na 26 szkoleń, zarówno biznesowe (Dokumenty serwisowe, a praktyka w sprawach sądowych 9 maja we Wrocławiu), jak techniczne i te organizowane w ramach jeżdżącego po całej Polsce mobilnego centrum szkoleniowego ShowTruck. W tym miesiącu ciężarówki oprócz Zamościa zawitają także do Lubartowa, a kompleksowe szkolenia przeprowadzą w nich m.in. specjaliści z firm Contitech, Nissens i BETiS oraz wykfalifikowani trenerzy z Inter Cars.

Szkolenia ciężarowe

ShowCar, który zawita do Lubartowa, wyjątkowo połączony będzie także z ShowTruckiem, a więc cyklem szkoleń dedykowanych rynkowi ciężarowemu. Dla właścicieli warsztatów i mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów ciężarowych przeprowadzone zostaną następujące szkolenia: Systemy oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych, układy oczyszczania spalin Euro 6 i turbodoładowanie silników spalinowych. Dodatkowo 14 maja w Sieradzu klienci zrzeszeni w sieci Q-Service Truck mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu autoryzacyjnym Febera.

Pełna lista szkoleń wraz z informacją prasową znajduje się w załączniku.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Szkolenia Inter Cars maj 2018.docx

docx | 2,21 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.