Szkolenia Inter Cars w kwietniu

Szkolenia Inter Cars w kwietniu

Opublikowany

Ponad 40 szkoleń przeznaczonych zarówno dla mechaników naprawiających auta osobowe, jak i dla specjalistów od pojazdów ciężarowych przygotował na kwiecień Dział Szkoleń Inter Cars.

Szkolenia osobowe 

Trzydzieści dni i aż 36 szkoleń przeznaczonych wyłącznie dla mechaników specjalizujących się w naprawach samochodów osobowych. W zestawieniu tym szkolenia techniczne, produktowe i biznesowe oraz cykl warsztatów organizowanych w ramach akcji ShowCar. Uczestnicy mogą wziąć udział zarówno w szkoleniach płatnych, jak i takich, w których uczestnictwo jest całkowicie darmowe. Jedną z ciekawszych kwietniowych propozycji będzie szkolenie skierowane wyłączne do kobiet, które z okazji swego niedawnego święta, mogły wykupić udział w szkoleniu „Płeć Piękna w warsztacie - zarządzanie serwisem samochodowym” na preferencyjnych warunkach. Będzie to szkolenie biznesowe zorganizowane w Czosnowie, dwa dni później podobne warsztaty będą miały miejsce we Wrocławiu. W kwietniu Inter Cars zaplanowało ponadto trzy szkolenia produktowe – KYB – w Żarach, Swarzędzu i Radomsku.

Gros wiosennych spotkań z mechanikami i pracownikami warsztatów to szkolenia techniczne. Te będą miały miejsce w wielu zakątkach Polski, m.in. w Piekarach Śląskich, Dolsku, Łomży, Zamościu, Siedlcach, Szczecinie, Wrocławiu oraz Olsztynie i odbywać się będą pod okiem specjalistów nie tylko z Inter Cars, ale też z firm szkolących z Delphi, Varty, Boscha, Schaefflera czy Magneti Marelli. Wreszcie oddzielną kategorię stanowią szkolenia, które będą miały miejsce w ramach ShowCar. W kwietniu szkoleniowa ciężarówka Inter Cars odwiedzi m.in. Jarocin (10-13 kwietnia).


Szkolenia ciężarowe

Kwietniowe szkolenia Inter Cars dedykowane rynkowi ciężarowemu to przede wszystkim ShowTruck, czyli mobilna ciężarówka, która od marca aż do listopada jeździ po całej Polsce szkoląc mechaników zarówno od teoretycznej, jak i przede wszystkim praktycznej strony.

W tym miesiącu zatrzyma się ona m.in. w Cieszynie, w którym stacjonować będzie w dniach 10-13 kwietnia. W terminie tym zaplanowano aż sześć intensywnych szkoleń m.in. z układów oczyszczania spalin Euro 6, nowych czujników stosowanych w pojazdach ciężarowych oraz z systemów oczyszczania spalin i filtracji w pojazdach ciężarowych.

Pełna lista szkoleń wraz z informacją prasową znajduje się w załączniku. 

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Szkolenia Kwiecien.docx

docx | 2,16 MB

Pobierz