75 numer Wiadomości IC już dostępny!
75 numer Wiadomości IC już dostępny!

75 numer Wiadomości IC już dostępny!

Dobra wiadomość dla wszystkich entuzjastów i sympatyków magazynu Wiadomości IC – nowy, 75. numer jest już dostępny dla czytelników. Jego papierowe wydanie niedługo zostanie doręczone do klientów Inter Cars w całej Polsce. Można zapoznać się z nim również w wersji elektronicznej.

W środku najnowszego wydania pisma Wiadomości IC tradycyjnie nie brakuje informacji o nowościach w asortymencie firmy oraz artykułów, przygotowanych przez ekspertów Inter Cars, w których znaleźć można porady dla warsztatowców. Przeczytać można również o kilku istotnych wydarzeniach, które miały miejsce w życiu spółki.

W tym wydaniu czytelnicy znaleźć mogą bardzo ciekawą i inspirującą rozmowę redaktor naczelnej, Joanny Król, z Bartkiem Ostałowskim, drifterem, który steruje samochód za pomocą swoich stóp. Z kolei w Turbo Wywiadzie przeczytać można odpowiedzi, których udzieliła Karolina Pilarczyk.

Oprócz tego w najnowszym numerze zamieszczono przydatne informacje na temat narzędzi ułatwiających pracę właścicielom i pracownikom warsztatów samochodowych, jak np. stale rozwijany Katalog Online czy program BioService. Sporo miejsca poświęcono także programowi Młode Kadry i rywalizacji w konkursie Young Car Mechanic, który w kwietniu podczas Motor Show w Poznaniu będzie miał swój finał krajowy.

Nowy numer Wiadomości w najbliższych dniach trafi klientów Inter Cars w całej Polsce. E-wydanie znaleźć można pod linkiem: https://issuu.com/intercars/docs/w75_issuu
Załączniki

Pobierz wszystkie

W75.png

grafika | 722 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.