MAX AKCESORIA
MAX AKCESORIA

Nowa Gazeta Inter Cars

MAX AKCESORIA

czyli najlepsze promocje od Inter Cars

Inter Cars stworzył dla swoich klientów nową gazetę promocyjną, MAX AKCESORIA. Znaleźć w niej można najciekawsze i najbardziej przydatne produkty do warsztatu, garażu i samochodu zaprezentowane w bardzo atrakcyjnych cenach. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. 

MAX AKCESORIA to najnowsza propozycja Inter Cars dla klientów zainteresowanych promocjami tej firmy. Gazeta prezentuje asortyment, który został objęty specjalnymi cenami przez polskiego dystrybutora.

Wśród produktów objętych obniżką cen znaleźć można takie propozycje, które znajdą uznanie właścicieli i pracowników warsztatu, jak i zwykłych użytkowników samochodów. Box dachowy, wyciągarka do off-roadu, czy bogaty zestaw narzędzi, to tylko niektóre z bogatej oferty uwzględnionej w gazecie.

 Oprócz tradycyjnego wydania papierowego, materiał dostępny jest również w formie elektronicznej, która umożliwia bezpośredni zakup za pomocą sklepu internetowego.

Całość dostępna jest pod tym linkiem http://bit.ly/2FWh4Rq

Promocje ujęte w gazecie obowiązują do 31.03.2018.
max_akcesoria_210x297_online_marzec-1.jpgmax_akcesoria_210x297_online_marzec-2.jpgmax_akcesoria_210x297_online_marzec-3.jpgmax_akcesoria_210x297_online_marzec-4.jpgmax_akcesoria_210x297_online_marzec-5.jpg
Załączniki

Pobierz wszystkie

max_akcesoria_210x297_online_marzec-2.jpg

grafika | 360 KB

Pobierz
max_akcesoria_210x297_online_marzec-3.jpg

grafika | 367 KB

Pobierz
max_akcesoria_210x297_online_marzec-4.jpg

grafika | 373 KB

Pobierz
max_akcesoria_210x297_online_marzec-5.jpg

grafika | 323 KB

Pobierz
max_akcesoria_210x297_online_marzec-1.jpg

grafika | 372 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.