Pełna gama żarówek Neolux dostępna w asortymencie Inter Cars
Pełna gama żarówek Neolux dostępna w asortymencie Inter Cars

Pełna gama żarówek Neolux dostępna w asortymencie Inter Cars

Opublikowany

Inter Cars wprowadził do swojego katalogu zupełnie nową markę, specjalizującą się w produkcji żarówek i pozostałych elementów oświetlania pojazdów. Produkty firmy Neolux to różnego rodzaju typy żarówek stosowane w oświetleniu pojazdów osobowych, ciężarowych, a także motocykli.

Marka Neolux została utworzona w 1927 roku. W latach 30. i 40. XX wieku firma OSRAM zaczęła inwestować w rozwój spółki, by w 1965 r. na stałe włączyć ją do portfolio swoich produktów i stać się jej wyłącznym importerem. Neolux jest drugą marką OSRAM na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Dziś oferta Neoluxa obejmuje szeroką gamę źródeł światła do motocykli, samochodów osobowych i ciężarówek, a także samochodów off-road.

Asortyment żarówek halogenowych Neolux wciąż się poszerza. Są w nim poza standardowymi produktami także takie o podwyższonych parametrach. Można więc wybierać między żarówkami o zwiększonej ilości światła (Extra Light), o bardziej niebieskiej barwie światła (Blue Light) lub Extra Lifetime – o wydłużonej trwałości w porównaniu ze standardowymi. Tym samym oferta Neolux umożliwia każdemu kierowcy wybór odpowiednich źródeł światła, zgodnych z własnymi preferencjami. Dodatkowo, by ułatwić znalezienie właściwego typu każda linia jest oznaczona innym kolorem na opakowaniu. Żarówki Blue Light, jak łatwo się domyślić, mają niebieskie elementy na pudełku, linia Extra Lifetime – zielone, a Extra Light – czerwone.osram-dam-4210779_NEOLUX_Packaging_Composing_Portfolio_complete.jpg
Obecna oferta ksenonów Neoluxa obejmuje już większość popularnych typów lamp wyładowczych – D1S, D2S, D3S oraz D4S. Wszystkie lampy są produkowane w Niemczech według najwyższych standardów jakościowych, są zgodne z normą ECE R99 i mogą być stosowane ze wszystkimi dostępnymi na rynku statecznikami. Ich parametry, jak biała barwa światła (4300 K) i skupiona wiązka poprawiają widoczność, a tym samym i bezpieczeństwo.

W ofercie retrofitów LED dostępne są zamienniki takich typów jak C5W, W5W, T4W, P21W, R5W czy R10W. Wszystkie świecą jednorodnym światłem o chłodnej barwie i zostały wyposażone w aluminiowy radiator, zapewniający doskonałe odprowadzenie ciepła. To odróżnia je od większości tanich, niemarkowych produktów nieposiadających żadnych elementów zapewniających właściwą gospodarkę ciepłem, która ma bardzo duże znaczenie dla trwałości produktu. Wpływ na żywotność retrofitów Neolux mają również komponenty, m.in. dobrej jakości chipy i fosfor, użyte do ich produkcji. Niedawno rodzinę retrofitów LED marki Neolux uzupełniły zamienniki żarówek H8, często spotykanych w światłach przeciwmgielnych (LED Fog Lamp).


osram-dam-4263567_NEOLUX_NH81116CW.jpg
Oczywiście Neolux to także żarówki do ciężarówek, odporne na drgania i przystosowane do pracy w trudnym terenie. 24-woltowe żarówki halogenowe Neolux, dostępne w typach H1, H2, H3 oraz H4, zapewniają dobrą widoczność wszystkim kierowcom pojazdów wagi ciężkiej bez względu na warunki jazdy. Oprócz tego w ofercie znajduje się także linia produktów do zastosowania w „off-roadzie” – High Wattage. To rodzina żarówek o wysokiej mocy, stworzona dla kierowców lubiących zbaczać z ubitych dróg, obejmująca szeroką gamę źródeł światła do jazdy terenowej. Oprócz tego Neolux oferuje lampy ksenonowe dla ciężarówek oraz pełen asortyment żarówek pomocniczych do tradycyjnego, 24-woltowego oświetlenia sygnalizacyjnego i oświetlenia wnętrz w autobusach i ciężarówkach. Inter Cars posiada w ofercie cały asortyment żarówek Neolux od najdrobniejszych – służących do podświetlenia elementów tablicy rozdzielczej, przez żarówki pomocnicze, aż do żarówek reflektorowych i lamp wyładowczych. Uzupełnieniem oferty jest oświetlenie LED.

Wszystkie dostępne produkty tej firmy charakteryzuje potwierdzona wysoka jakość, trwałość oraz naprawdę atrakcyjna cena. Można je łatwo znaleźć w katalogu Inter Cars, wyszukując producenta NEOLUX, dodatkowo każdy indeks rozpoczyna się od skrótu NLX.

Przykładowe indeksy:
NLX472 - Żarówka
H4 NLX499 - Żarówka H7
NLX501 K10SZT - Żarówka
W5W NLX472KIT - Zestaw żarówek
NLX499KIT - Zestaw żarówek

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Neolux (6).jpg

grafika | 1,48 MB

Pobierz
Neolux (7).jpg

grafika | 882 KB

Pobierz
Neolux (5).jpg

grafika | 825 KB

Pobierz
Neolux (4).jpg

grafika | 579 KB

Pobierz
Neolux (2).jpg

grafika | 15,2 KB

Pobierz
Neolux (3).jpg

grafika | 10,9 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.