Motointegrator.com rusza z nową edycją konkursu dla warsztatów
Motointegrator.com rusza z nową edycją konkursu dla warsztatów

Motointegrator.com rusza z nową edycją konkursu dla warsztatów

Po dużym zainteresowaniu konkursem „Daj się docenić”, postanowiliśmy dać kolejnym warsztatom szansę na zdobycie pakietów Motointegratora. Druga edycja akcji rozpoczęła się 16 kwietnia i potrwa do końca czerwca.

Przypominamy – chodzi o to, aby zdobyć opinie dodane przez klientów do strony warsztatu w Motointegratorze. Warsztaty, które w czasie trwania konkursu zdobędą 10 opinii, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody.

Do wygrania są gadżety - głośniki bluetooth i ładowarki samochodowe oraz bezpłatne materiały promocyjne dla warsztatu – m.in. ulotki zachęcające klientów do dodania opinii motointegrator.com, naklejki na drzwi i plakaty.

Konkurs trwa od 16.04.2018 r. do 30.06.2018 r., liczba pakietów jest limitowana – nagrody trafią do serwisów, które pierwsze zdobędą wymaganą liczbę opinii. Regulamin konkursu dostępny jest na my.motointegrator.com.

Chcesz dołączyć do Motoinegratora? Nic prostszego! Zobacz, jak to zrobić tutaj.


Załączniki

Pobierz wszystkie

grafika_konkurs_MI.jpg

grafika | 358 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Snow & Music Days – ostatnia szansa na wyjazd

Międzynarodowa Konferencja Snow & Music Days to jedno z najważniejszych wydarzeń branży automotive w 2018 roku. W pierwszej połowie grudnia w samym sercu Alp klienci Inter Cars będą mogli wziąć udział w wydarzeniu, które wyznaczy trendy w motoryzacji na kilka najbliż
Branża motoryzacyjna stawia na inwestycje w logistykę

W branży motoryzacyjnej w Polsce wyraźną dominację zaczyna zdobywać segment części i akcesoriów, których wartość produkcji już od siedmiu lat przekracza wartość produkcji samochodów. Jak wynika z najnowszego raportu firmy doradczej Savills, dynamiczny rozwój tego sektora
Nagrody w konkursie Young Car Mechanic zostały odebrane

Chociaż od zakończenia konkursu Young Car Mechanic i jego międzynarodowego finału minęło już kilka miesięcy, to inicjatywa nadal dostarcza ogromnych emocji. Te obecne były przy odbieraniu nagród przez przedstawicieli szkół, których uczniowie wywalczyli dla nich profesjonalny sprzęt potrzebny do nauki zawodu mechanika.
Nowa naczepa ShowCar wchodzi do gry!

Z końcem roku Inter Cars ma zamiar wprowadzić do użytku czwartą ciężarówkę szkoleniową, której przestrzeń załadunkowa zaadoptowana zostanie do potrzeb sali szkoleniowej  wykorzystywanej do pokazów ShowTruck i ShowCar. Naczepa będzie również służyła jako narzędzie eventowo-promocyjne i będzie najnowocześniejszym tego typu pojazdem w naszym kraju!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.