Film Inter Cars nagrodzony w Cannes

Film Inter Cars nagrodzony w Cannes

Grupa kapitałowa Inter Cars do szerokiego grona tytułów i nagród dokłada kolejną statuetkę.

Grupa kapitałowa Inter Cars do szerokiego grona tytułów i nagród dokłada kolejną statuetkę. Jeden z jej filmów został nagrodzony w prestiżowym konkursie Cannes Corporate Media & TV Awards.

Zakończona niedawno gala w Cannes, była już 8 odsłoną festiwalu Corporate Media & TV Awards. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, na którym nagradzane są filmy korporacyjne, wyselekcjonowane z szerokiej listy zgłoszonych materiałów. Wyszczególnione produkcje zdobywają nagrody: złotego, srebrnego i czarnego Delfina w poszczególnych kategoriach. Zdobywca Grand Prix otrzymuje Białego Delfina z Cannes.

Jednym z nagrodzonych filmów został materiał prezentujący etapy budowy największej inwestycji Inter Cars – Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS. Wideo zostało nagrodzone statuetką Srebrnego Delfina Prezentowany film to ponad 3 lata podążania obiektywem za poszczególnymi etapami budowy i zaangażowania od momentu wbicia pierwszej łopaty. Timelapse’y i hyperlapse’y opowiadają historie inwestycji począwszy od wznoszenia słupów, przez konstrukcję dachu, wylewania podłogi, aż po montaż najnowocześniejszej automatyki i konstrukcji magazynowej.

Film powstawał przez około 30 dni zdjęciowych z czterech kamer skoncentrowanych na najważniejszych momentach wznoszącego się obiektu na przestrzeni około 36 miesięcy. Najdłuższy z kilku statycznych timelapsów przez trzy miesiące rejestrował poklatkowo budowę unikalnego na skalę europejską sortera na antresoli. Centrum ILS zostało otwarte w Zakroczymiu w maju 2017 r. Jest to jedyny taki magazyn w branży motoryzacyjnej w Europie, który posiada najnowocześniejsze i automatyczne rozwiązania logistyczne.

Producentem filmu jest Maciej Puczyński z OMProductions.

Nagrodzony film można oglądać na kanale Grupy Inter Cars, do którego prowadzi załączony link https://www.youtube.com/watch?v=2nv6IUOBIvk&
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.