Nowe marki w portfolio Grupy Inter Cars SA
Kopiuj tekst

Nowe marki w portfolio Grupy Inter Cars SA

Do szerokiego portfolio Grupy Inter Cars SA dołączyły kolejne marki. Firma w 2018 roku została wyłącznym dystrybutorem pojazdów SYM i Mondial na terenie Polski.

SYM to tajwańska marka, znana z wysokiej jakości na całym świecie w tym również w Polsce. Do 2016r. była oferowana także w Polsce. Pojazdy dały się poznać z jak najlepszej strony zbierając pochlebne opinie ze strony użytkowników szczególnie w zakresie niezawodności. Ofertę SYM znajdziecie na stronie www.sym-global.com


fb-mondial-125-hipster-2017-700px_2.jpg
Marka Mondial to założona w 1936r włoska firma mogąca się pochwalić 10-ma tytułami mistrzowskimi w królewskiej klasie Grand Prix Motocyklowych Mistrzostw Świata. Obecnie marka jest w trakcie reaktywacji i dynamicznie wraca na rynek z interesującą i stale rosnącą ofertą jednośladów z włoskim designem co jest olbrzymim atutem tych pojazdów. Produkcja odbywa się w Chinach w zakładach produkujących również dla innych europejskich odbiorców co jest gwarantem wysokiej jakości wykończenia i bezawaryjności pojazdów. Ofertę Mondial możecie zapoznać się pod adresem: www.fbmondial.com/pl/ (strona dostępna także w wersji polskojęzycznej).
mondial-150-z-one-motorsiklet.png
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.